loading

Barındırma

Anasayfa / Barındırma

TIER III Veri Merkezi

TIER III veri merkezlerinde %99,982’lik uptime oranıyla hizmet verilir. Bu oran, Bulut Server'da %99,99’*dur. Ayrıca çoklu, bağımsız dağıtım kanallarının yanı sıra bileşenler yedekli olduğu için bakım vb. durumlarda bileşenler devre dışı kalsa dahi sistem etkilenmez.

Sunucu Barındırma Hizmeti Nedir?

Co-Location profesyonel çalışma ortamında kesintisiz yüksek kaliteye ihtiyaç duyan ve aynı zamanda maliyetleri azaltmak
isteyen kişi ya da kuruluşlar için ideal olan bir sistemdir. Hizmet ek bir yatırım istemeden bütün enerji ihtiyaçlarınızı sağlamak için düzenlenir.
Size sağlanan sunucularda hizmet hızınızı kendi şirket kriterlerinize göre ölçebilir, bütün donanımızı dilediğiniz zaman en yüksek seviyelerde kullanabilirsiniz.

Sunucu Barındırma Hizmeti

Sunucuların kabinlere yerleştirilmesi ve bakım çalışmalarında sunucuların kabinden çıkartılıp tekrar yerine takılması
KVM bağlanması
Sunucu restart işlemi yapılması
Cacti paneli üzerinden trafik/bandwidth izlenmesi

Yedekleme Alanı Hizmeti

sadece verilerinizin bulunacağı alana sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Bu hizmet kapsamında NAS ve ISCSI alanı sunmaktayız. Bu alanlarda verilerinizi kendiniz yedeklemelisiniz.

Yedek alma hizmeti Nedir?

verilerinizin sizin belirleyeceğiniz periyotlar ile imaj yedeği ya da dosya tabanlı yedek olarak tarafımızdan alınmasını kapsamaktadır. Bu hizmeti aldığınızda Yedekleme alanı hizmeti almanıza gerek yoktur. Yedek alma hizmeti içinde yedekleme alanı tarafımızca sağlanmaktadır.

Genel Özellikleri

Bulut Server Merkezi, BT sistemlerini güvenilir şartlarda barındırmak isteyen işletmeler için fiziki koşulları, enerji, iklimlendirme, ağ altyapısı ve fiziksel güvenlik kriterleri ile sürekli kontrol altında tutulan profesyonel bir ortam sağlar. Veri merkezi salonları raf (rack) tipi sunucu ve ağ donanımlarının barındırılması için özel olarak yapılandırılmıştır. Kiralanacak alan veya kabinler, proje altyapısının teknik özelliklerine göre seçilebilir.

Maksimum Erişim Kapasitesi

Ağ katmanları arasında 10+Gbps kapasite. Web siteleriniz ve sunucularınız için tamamen ölçeklenebilir ve güvenilir çözüm

Verimlilik

Veri Merkezimizin her ayrıntısı, daha fazla verimlilik için hassas bir şekilde tasarlandı ve uygulandı.

Güvenlik

Kurumsal düzeyde erişim kontörlü, sürekli izleme ve karmaşık güvenlik ağı. Bunu kesinlikle önemsiyoruz!

Stratejik Lokasyon

Ziyaretçilerinize daha yakın bir Veri Merkezi, web sitenizin, sunucunuzun daha kısa sürede erişim ve yükleme süresiyle sonuçlanacaktır. Hızdan ödün vermeyin.

Sertifikasyon

Hizmetler hakkında konuşmak, anlatma kolaydır. Ancak, kalitesini kanıtlamak zordur. Bu noktada dünya standartlarını takip ediyoruz ve kendimizi geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Enerji Yedekliliği

Yüksek Enerji ihtiyacı ve Yedeklilik, dikkatli bir planlama ve uygulama gerektirir. Bunun farkındayız ve Veri Merkezimizi maksimum çalışma süresine göre tasarlandı.